Вхід в особистий кабінет 104.ua

Багато людей зовсім даремно побоюються використання інтернет-сервісів для оплати своїх послуг. У 21 столітті вони є абсолютно безпечними і вкрай надійними. До того ж в них можна знайти величезну кількість функцій, які заощадять ваш час і додадуть звичної роботи з особовим рахунком додатковий комфорт.

Наприклад, використовуючи особистий кабінет 104.ua, ви зможете не тільки передавати показання по приладах обліку за газ, але і контролювати свої витрати, налаштовувати тарифний план і навіть виробляти безготівкову оплату. Потрібно тільки зареєструватися на сайті 104 в сервісі і зайти в нього.

У нашій сьогоднішній статті ми хочемо обговорити саме процес входу в особистий кабінет 104.ua з усіма його подробицями.

Авторизація фізичної особи в особистому кабінеті 104.ua

Спочатку відвідайте портал, використовуючи наступний електронну адресу: https://104.ua/ru/. Потім на головній сторінці знайдіть функціональну клавішу «Вхід в особистий кабінет» і натисніть на неї. На екрані з’явиться сторінка, де вам залишиться вказати свій логін (адреса електронної пошти) і пароль, після чого в заключний раз натиснути на кнопку «Увійти».

Форма входу в особистий кабінет 104

Зверніть увагу, що на цій сторінці буде розташовано відразу три додаткові функції:

  • Зміна поточного пароля;
  • Відновлення пароля, якщо він був забутий;
  • Відновлення логіна, якщо він був забутий.

Щоб скористатися ними, потрібно буде перейти за відповідним посиланням і заповнити на наступному кроці невелику форму.

Якщо вхід в особистий кабінет 104.ua ніяк не вдається зробити, зверніться в службу підтримки порталу для з’ясування причин. Необхідну інформацію ви знайдете в розділах «Контакт-центри» і «Технічна підтримка» на головній сторінці сайту.

Ссылка на основную публикацию