104 ua внесення показань лічильника по газу

Використовуючи портал 104.ua, ви можете управляти своїми послугами в сфері газоспоживання прямо через інтернет, залишаючись при цьому будинку. Навряд чи варто докладно говорити про те, наскільки це зручно і практично. Банально можна заощадити свій час і гроші на оплату проїзду.

Одна з найважливіших функцій порталу 104.ua — онлайн-передача показань приладів обліку. З її допомогою можна буде набагато швидше повідомляти в обслуговуючу компанію необхідні дані, обійшовшись без особистої доставки квитанції.

Як відбувається передача показань через особистий кабінет 104.ua в газову компанію

Передача показань відбувається щомісяця з 1 числа по 5 поточного місяця. При цьому користувачу важливо зробити правильний розрахунок обсягу спожитого газу і визначити, якого розміру плати він відповідає. Якщо ви вірно зняли показання, можна приступати до їх передачі через інтернет.

Щоб це зробити треба увійти в особистий кабінет на сайті 104.ua та в поле «Передати фактічні Показання лічильника» вкажіть спожите кількість газу. Вносяться 5 цифр з чорного поля лічильника. Якщо попереду є нулі, їх можна не писати, тобто якщо у Вас на лічильнику 00256, тоді пишіть просто 256. Цифри з червоного поля заносити не потрібно.

104 ua внесення показань лічильника

Якщо у вас ще немає доступу до особистого кабінету, то подивіться як зареєструватися на 104 ua.

Внесені дані будуть відображені через 1-2 години і після цього з’явиться сума до оплати. Ви можете заплатити за газ онлайн через сервіси EasyPay, Portmone, IPay.

Оплата, внесена через інтернет надходить на рахунок від 1 години до 3 днів.

З особистого кабінету абонент може завантажити квитанцію на оплату за попередній місяць. Нові квитанції доступні після 10 числа.

Спосіб передачі показань:

  • Зайдіть на офіційний сайт https://104.ua, обери свою мову і авторизуйтесь в особистому кабінеті. Всі необхідні функції будуть розташовані на стартовій сторінці;
  • Знайдіть в особистому кабінеті опцію передачі показань;
  • Заповніть електронну форму, внести в неї нові показання лічильника на ваших приладах обліку;
  • Завершіть операцію.

Інші способи внесення показань

Якщо вам незручно з яких-небудь причин в даний момент для передачі показань використовувати портал 104.ua і сервіс особистий кабінет, ви можете скористатися іншими способами:

  • Повідомити відомості по телефону контакт-центру газової компанії;
  • Повідомити відомості, особисто відвідавши абонентський відділ газової компанії.
  • За допомогою СМС (відправ СМС на номер 7104 з текстом, де вказані 10 цифр особового рахунку і через пробіл до 5-ти цифр показання лічильника). Вартість смс згідно тарифу Вашого мобільного оператора.

внесення показань лічильника по смс на 104 юа

Адреси філій і контактні дані вказані на порталі.

Ссылка на основную публикацию