Реєстрація особистого кабінету 104.ua

У 21 столітті оплачувати багато послуг можна через інтернет, абсолютно не побоюючись при цьому за надійність проведеної операції. Головне при цьому, щоб вибрати перевірений ресурс, офіційно представлений яку обслуговує компанія.

104.ua — портал для жителів України, де можна контролювати послуги газоспоживання, віддалено працюючи в сервісі особистий кабінет. Тільки при цьому його спочатку потрібно створити, тобто пройти процедуру реєстрації. Недосвідчені користувачі можуть не лякатися, тому що нічого складного в цьому немає. Тим більше ми наведемо детальну інструкцію по даній процедурі.

Отже, давайте розглянемо, як відбувається реєстрація особистого кабінету 104.ua.

Як приступити до реєстрації на 104.ua

Ви можете приступити до реєстрації, перейшовши на офіційний сайт порталу https://104.ua і клацнувши відповідне посилання на стартовій сторінці. Тут відразу ж вам буде представлена ​​коротка інструкція, яка розповість, як і навіщо потрібно використовувати особистий кабінет споживача газових послуг.

104 реєстрація

На другому кроці Вам запропонують ознайомитися з угодою щодо збору та обробки персональних даних, якщо з усім згодні, то тиснемо на квадратик (3) і ставимо галочку.

реєстрація на 104 юа крок другий

На третьому етапі необхідно буде вибрати газову компанію, яка надає послуги в вашому районі. Далі Ви можете вказати або суму останнього платежу по квитанції, або ж вказати номер вашого газового лічильника.

Тепер необхідно вказати контактні дані: номер телефону та електронну пошту. Після підтвердження на пошту будуть вислані логін і пароль для входу в особистий кабінет порталу по газу 104 юа.

Анкета для заповнення особистих даних

Після введення даних необхідно натиснути — продовжити або відмовитись. Якшо все вказано вірно, то вітаемо з успішною реєстрацією.

Що потрібно буде зробити під час реєстрації на сайті 104.ua

Даний процес є зовсім не складним. Складається він з декількох окремих кроків, а саме:

  1. Установка на комп’ютер відповідного браузера.
  2. Прочитання умов обробки персональних даних і перехід на наступний етап при згоді з ними.
  3. Заповнення електронної анкети власними даними.
  4. Відправлення анкети в компанію і перевірка електронної пошти.
  5. Отримання в листі логіна і пароля і авторизація в особистому кабінеті.
  6. Зміна тимчасового пароля на постійний, який придумується вами особисто.
Ссылка на основную публикацию